Laren | 2 juli 2022

Na de opening van de kermis had de A-band nog een klein optreden. Erelid Jan Calis en zijn vrouw Rita Driessen vierden hun beider jubileum verjaardagen van respectievelijk 65 en 60 jaar.

Jan is vanaf zijn jeugd lid geweest van MCC en heeft al die jaren getamboerd. Daarnaast heeft hij ook jaren in het bestuur gezeten en in diverse commissies. Rita heeft zich vanaf het moment dat zij Jan leerde kennen ingezet als vrijwilliger bij MCC. Ze heeft in de jeugdleiding gezeten en ook blokfluitles gegeven.

Reden genoeg voor de familie om de A-band uit te nodigen voor het geven van een gezellige serenade. Het paste allemaal precies in de tuin.

Jan en Rita hierbij nogmaals gefeliciteerd met jullie verjaardagen, namens bestuur en leden van MCC!

Serenade Jan en Rita
Getagd op:         

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.